Kosmetika SynCare

O kosmetice SynCare

SynCareSynCare je česká firma, která již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Díky vysoké úrovni přípravků je kosmetika využívána tisíci spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Česku, Německu, Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku.

SynCare není pouhým distributorem kosmetických přípravků. Firma má vlastní vývoj a produkty si sama vyrábí. Při výrobě se používají ekologické suroviny, a pokud je to možné, využíváme suroviny z certifikovaného sběru. Výrobky jsou baleny vysoce hygienicky – v tubách a v dávkovačích. Proto se daří snížit obsah konzervačních látek na minimum nebo je zcela vyloučit. Dermokosmetika SynCare není testována na zvířatech.

Proč nenajdete SynCare v obchodní síti

Kosmetika patří do rukou odborníků – kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem výrobků často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je třeba čas a znalost potřeb zákazníka. To může klientům poskytnout pouze profesionál

Co je dermokosmetika

Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).

Jak působí dermokosmetika SynCare

syncare kůže

SynCare se zabývá vývojem a výrobou speciálních kosmetických produktů, které lze získat především prostřednictvím lékařů, lékáren a kosmetických salónů. Kosmetika patří do skupiny dermokosmetických přípravků.
Dermokosmetika SynCare je určena pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřuje na suchou citlivou pleť, dále na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, periorální dermatitida, rosacea, poškození slunečním zářením).

 

Bio kosmetika SynCare

SynCare je první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací biokosmetiky od roku 2007.

Na kosmetickém přípravku najdete značku CPK, která garantuje:

  • suroviny jsou výhradně rostlinného původu (s výjimkou včelího vosku)
  • suroviny nebyly pěstovány pomocí GMO (Geneticky Modifikované Organismy)
  • kosmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty a barviva, PEG emulgátory, silikony, umělé oleje a parafín
  • skladování BIO surovin, výroba a prodej kosmetiky CPK je dozorován nezávislým inspekčním orgánem

syncare cpk2syncare cpk2

 

 

 

 


 

 

 

 

Co znamená slovo SynCare

Název společnosti vzniknul spojení dvou slov: latinského syn – pro nebo k a anglického care – péče, pečovat.

Spojení slov vyjadřuje přesvědčení, že dermokosmetická péče SynCare Vás bude provázet po celý život.

Odkazy